KONST / Litografier / Färglitografi 12223621

nr 1222 3621

Henri Guibal

(f. 1947), Frankrike

Färglitografi, Bemålad. Signerad, numrerad 24/30. Bladets mått: ca 58x46 cm

Henri Guibal, fransk bildkonstnär född 1947.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:42:58

Henri Guibal

Läs mer om Henri Guibal